Tipy na únikové hry, kde oslavit dětské narozeniny

Zajít si s kamarády na únikovku a pak přímo na místě oslavit narozeniny? Paráda.

Vytipovali jsme několik únikových her v Praze, které jsou vhodné pro děti ve věku přibližně 10 až 14 let (nebo pro mladší v doprovodu rodičů), kde si rezervujete i společenskou místnost.


Únikové hry Trap As Mamas

Kousek od Karlínského náměstí narazíte na Trap As mamas. Dvě pohádkově barevné místnosti Jungle a Zlobr vás zavedou do říše fantazie. My jsme se přenesli do džungle. Zábavná Jungle na motivy filmu Jumanji vás úplně pohltí a zapomenete na čas. Jediné, co vás na konci napadne, je, musíme vyzkoušet i Zlobra 😊.

Plusy: Nádherné dekorace, propracovaná hra, silný příběh, nápadité efekty, intuitivní. Přiměřeně náročná pro rodiny s dětmi.
Místo na oslavy: Ano, oddělená společenská místnost.

Trap As Mamas


Imaginatorium- centrum únikových her 

The Room je vkusný prostor s kavárnou. Odtud vstoupíte do tří místností. My jsme se vydali do Dračího labyrintu. Z jedné místnosti se postupně dostanete do dalších dvou. Cílem je získat zlaté dračí vejce. Zajímavé řešení a netradiční úkoly. Budete pracovat s magnety, s laserovým čidlem. Klíčky a kódy se skrývají na netradičních místech a jejich objev vás vždy trochu překvapí. Dračí labyrint, Mozkomorovo vězení a Čarodějův zámek jsou vhodné pro děti od 10 let.

Plusy: Technicky zajímavá hra, propracovaná, se zajímavými efekty.
Místo na oslavy: Ano. Vstupní útulná kavárna slouží i jako prostor pro oslavy.

Imaginatorium - The Room


Questerland

Questerland využívá moderní technologie, magnetické a elektrické prvky. Hvězdný element absolvovala skupinka dětí (12 let) bez dospělých. Zvládly se v daném čase dostat ven s malou nápovědou. Což je skvělý výsledek. Skupinka se dostala do 3 zcela odlišných místností, luštila rébusy a hledala klíč vedoucí ven z místnosti, ale klasický klíč dveře neotevře.

Plusy: realistická, povedená dekorace, moderní technologie.
Místnost pro oslavy: Ano, místnost oddělená závěsem.

Questerland - únikové hry