Tipy, kde v Praze oslavit dětské narozeniny

Oslava narozenin v laser game areně:

Laser game baví jednoznačně kluky, ale holky chytne taky. Má smysl přibližně od 10 let. Když jsou mezi dětmi věkové rozdíly, mladší se snadno stanou kořistí těch starších jako tvz. Free kill.

Jedna hra trvá zpravidla 12 min. Můžete bojovat sami za sebe, nebo v týmu proti soupeřům, nebo si bránit svou základnu. Verzí je dost a každých 12 minut uplyne jako nic. Doporučujeme rezervovat několik her určitě tři až čtyři. Nemusí po sobě následovat. O přestávce si dáte dort anebo se děti vyřádí v herní zóně (VR, fotbálek, bowling..) a odpoledne uteče neuvěřitelně rychle. Připravte si mince na další hry, nejsou v ceně laser game. Narozeniny oslavíte u jednoho z mnoha stolů. Není to party v soukromí, ale rozhodně má něco do sebe a děti jsou nadšené.


Mercuria Laser game

Mercuria Laser game najdete na třech adresách, v Braníku, v Holešovicích a v centru Prahy v hračkářství Hamleys. Pobočka v Holešovicích disponuje jen jednou arénou pro 22 hráčů. Pokud chcete, aby si děti zahrály v klidu samy a nečíhala na ně nějaká jiná skupina, musí být nejméně 10 hráčů, aby pro vás uzavřeli arénu.
V Braníku si můžete vybrat mezi dvěma arénami a tu menší s kapacitou 12 hráčů rezervujete jen pro vaši skupinku už od 6 osob.

Umístění: Praha Braník, Holešovice, centrum
Vnitřní prostory

Mercuria Laser Game


Lazer Fun Arena

Videohru ve skutečnosti zažijete i v Lazer Fun Areně. Dvě arény a spousta typů her. V Agentovi si systém náhodně vybere jednoho ze skupiny. Tomu se změní barva vesty a  snaží se zůstat agentem co nejdéle (než ho ostatní zastřelí). Bránit se může útokem.  Během 12 min se agenti střídají. Možností, co a jak hrát, je víc a záleží na pokročilosti zúčastněných.

Lazer Fun Arena disponuje dvěma sály, Labyrintem pro max počet 16 hráčů a Aztéky pro max počet 8 osob. Dá se také rezervovat pouze pro vaši skupinku. A stůl vám připraví taky.

Umístění: Praha 9
Vnitřní prostory

Lazer Fun Arena